A Pannon Egyetem Informatikai Tudományok Doktori Iskolája 2024. július 2-án 14:00 órai kezdettel az Egyetem I épületének 415-ös termében doktori komplex vizsgát tart.

Binti Suhaili Iffah Syafiqah doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges előírt kötelezettségét teljesítette, ezért a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsga letételét.

Komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hartung Ferenc, DSc, egyetemi tanár, PE

Vizsgáztatók:

Dr. Bari Ferenc, DSc, kutatóprofesszor, PE - Orvosi és egészségügyi informatika (főtárgy)

Dr. Nagy Zoltán, DSc, professor emeritus, PE - Neurológia alapjai (melléktárgy)

Tagok:

Dr. Benyó Balázs, CSc, egyetemi tanár, BME

Dr. Szlávecz Ákos, PhD, egyetemi docens, BME

A komplex vizsga nyilvánosságát személyes és online elérhetőséggel is biztosítjuk, az online jelenlét iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára az alábbi címen hozzáférhető:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!