SÜle Zoltán Hartung ferenc abonyi jános

Ünnepélyes keretek között 114 hallgató vehette át a diplomáját 2024. július 3-án, az ünnepség folyamán kitüntetéseket és emléklapokat is átadtak.

Pro Universitate Pannonica Emlékérem Arany fokozatával tüntették ki Dr. Hartung Ferenc egyetemi tanárt, a Műszaki Informatikai Kar prodékánját.

Pro Scientia kitüntetésben részesült dr. Pituk Mihály egyetemi tanár, illetve Pro Educatione kitüntetésben részesült Süle Péter mesteroktató.

Pannónia Felsőoktatásáért Díj elismerésben részesült dr. Naszádos László, a Thyssenkrupp Components Technology Hungary egyetemi kapcsolatokért felelős vezetője.

Ketten érdemelték ki a Pólya György-díjat: Dr. Csóka Gézáné, a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium matematika szakos középiskolai oktatója, valamint Romhányi Katalin, a budapesti Kempelen Farkas Gimnázium matematika szakos középiskolai oktatója részesült az elismerésben.

Dékáni dicséretben részesült Éles András, a Műszaki Informatikai Kar Rendszer- és Számítástudományi Tanszék adjunktusa és dr. Guzsvinecz Tibor, a Zalaegerszegi Egyetemi Központ Informatikai Alkalmazási Rendszerek Tanszék adjunktusa.

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Kamarai Díj elismerésben részesítette Fodor Fruzsina programtervező informatikus mesterszakos hallgatót.

A Biros Gábor Emlékérmet Gyenti Kristóf mérnökinformatikus alapszakos hallgató kapta.

A frissen végzett hallgatóknak és a kitüntetetteknek szívből gratulálunk!

Az ünnepségen készült fotókat itt és itt tekinthetik meg.