Az Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Baumgartner János PhD-értekezésének nyilvános vitája 2022. október 11-én 11 órai kezdettel kerül megrendezésre.

A személyes jelenléti lehetőség mellett a védésen való részvételt online (Teams) formájában is biztosítjuk. Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért az online közvetítés iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Novel Process Graph-based Solutions of Industry 4.0 Focused Optimisation Problems

Témavezetők: Dr. Süle Zoltán

A bizottság elnöke: Dr. Hartung Ferenc, egyetemi tanár

Az értekezés bírálói: Dr. Dósa György, egyetemi tanár, Dr. Ercsey Zsolt, egyetemi docens

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!