Az Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Amr Mohamed Abdelhameed Nagy Abdo PhD-értekezésének nyilvános vitája 2022. december 7-én 13 órai kezdettel kerül megrendezésre.

A személyes jelenléti lehetőség mellett a védésen való részvételt online (Teams) formájában is biztosítjuk. Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért az online közvetítés iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Recognition of Objects and Their Defects

Témavezetők: Dr. Czúni László

A bizottság elnöke: Dr. Pituk Mihály, egyetemi tanár

Az értekezés bírálói: Dr. Zarándy Ákos, tudományos tanácsadó, Dr. Nagy Balázs, tudományos munkatárs

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!