Idén is megrendezésre kerül a Jedlik Ányos Szakmai Napok elnevezésű rendezvény, amelyre előadói és poszter kategóriában lehet jelentkezni írásbeli szakmai dolgozat leadásával.

A XIX. Jedlik Ányos Szakmai Napok diákkonferenciára jelentkezhet bármely magyarországi (vagy külföldi, magyar nyelvű) felsőoktatási intézmény hallgatója; az alap-, mester- osztatlan és PhD képzésben részt vevők egyaránt.

Jelentkezni a http://jaszn.uni-pannon.hu/ oldalon lehet, a megadott határidőig.

Fontos határidők:
Jelentkezési időszak: 2023. február 10. – 2023. március 3.
Pályamunkák leadási határideje: 2023. március 3.
A XIX. JÁSZN várható időpontja: 2023. március 24-25.

A XIX. Jedlik Ányos Szakmai Napokra várhatóan a következő témakörökben lehet jelentkezni:
Modern filológia, Biológia és biotechnológia, Informatikai tudományok, Műszaki tudományok, Kémia és vegyipar, Modellezés és szimuláció, Méréstechnika, analitika, Pedagógia-pszichológia, Környezettudományok, Társadalomtudományok, Környezetvédelem, Gazdaságtudományok.