Szeretettel meghívjuk a 2009. november 18-án, szerdán 19:00-tól tartandó: "Windows 7 - felhasználói és fejlesztői szemmel" című előadásunkra. Helyszín: Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar, I épület PC0-s terem.

Tematika:

Windows 7 újdonságai felhasználói és fejlesztői szemmel:
- Vista vs Win7
- Desktop Innovációk - Windows Search, Könyvtárak újragondolása
- Tálca újragondolása és a JumpList
- Média Center
- Virtualizáció támogatás
- Win 7 és a szenzorok
- Platform változások a jövőben
- Win7 API-k használata menedzselt környezetben
- Alkalmazás helyreállítás és újraindítás
- UAC

Az előadás után a devportal akadémia oldalán egy tutorialt fogunk publikálni, amelyhez Win 7 specifikus fejlesztői feladatokat is adunk. Ezen feladatok beküldői között 10 db ajándékcsomagot sorsolunk ki.

Windows 7 a Microsoft legújabb operációs rendszere, amelyet újragondoltak azért, hogy könnyen használható, gyors és élvezetes legyen. Az előadás célja, hogy bemutassa a hallgatóságnak a Windows 7 legújabb funkcióit és rövid bevezetést nyújtson a fejlesztőknek abban, hogy ezeket a funkciókat miképp' tudják felhasználni a saját alkalmazásaikban.

Részletek és jelentkezés: http://devportal.hu/esemenyek