274479033 5303573946319785 3733141248090505808 n

Kedves Hallgatók és Érdeklődők!

Folytatjuk 2022-ben is a Veszprémi Technology Meetup-ot. Most márciusban szintén HIBRID formában nézhetitek az eseményt.

Személyesen: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 416. Terem

Online: Teams link az esemény Facebook-oldalán a jegyek menüpont alatt

Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

Témáink:

1. Continuous delivery + Gitops Kubernetes alapú felhős megoldásra

Előadás során bemutatásra kerül egy megoldás Continuous Delivery pipeline-ra, amivel Kubernetes felhős platformon kezelhetünk egy microservice architektúrát. A megoldással elvégezhető a telepített szolgáltatások automatikus, felügyelt verzió frissítése, nyomon követhetővé és auditálhatóvá válnak ezen folyamatok. A rendszer továbbá képes a telepített termék esetleges szándékos vagy véletlen módosítását detektálni és helyreállítani.

Előadó: Kocsi Balázs, Senior backend fejlesztő, Strivacity

2. Automation Testing from Scratch - Unix alkalmazás tesztelés automatizálása

Az előadás során egy koncepción keresztül a multiplatform Unix tesztautomatizálás megvalósítása Go programozási nyelv és shell scriptek segítségével.

Előadó: Kókai Gábor, Software Dev Engineer, One Identity

Ismét lesz Kahoot kvízjáték.

Olyan kvíz, ahol nem elég a helyes választ megadnod, de gyorsnak is kell lenned, hogy megnyerhesd az értékes https://www.udemy.com/ kurzusokat.

1. helyezett 25 euro

2. helyezett 20 euro

3. helyezett 15 euro

értékben választhat magának kurzust.

FONTOS!

Az előadásokról ezúttal is felvétel készül. A részvételed egyben a hozzájárulásodat is jelenti.

A Covid helyzetre való tekintettel, amennyiben úgy alakul, hogy a kormányzati szabályozások nem teszik lehetővé az esemény fizikai megtartását, úgy arról értesíteni fogunk titeket.