2023 második meetupja március 9-én kerül megrendezésre, a szokásos HIBRID formában. A személyes résztevőkkel pedig networkingelünk és pizzázunk az előadások után az egyetemen.

Személyesen: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 416. Terem
Online: https://bit.ly/3m08kDP
Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

E havi témák:
Szenzorok az okosotthonokban
Vörös Ákos a februári Okosotthon automatizálás előadása után, a résztvevők kérésére most az okos otthon szenzorairól és azok kommunkációjáról fog mesélni. Fizikai és szoftveres kommunikációs megoldásokról egyben.
Előadó: Vörös Ákos, Szoftverfejlesztő
Ákos 10 éve Java fejlesztő és 2017 óta foglalkozik a lakása automatizálásával/okosításával. Ehhez fejlesztett saját eszközöket is ESP32/ESP8266 mikrokontrollerekre C++/Arduino nyelven.
#wifi #zigbee #infra #433Mhz #REST #MQTT #TCP/UDP

Chrome extension fejlesztés
Fejlesztőknek szól az előadás a chrome extensionok világáról, mikor érdemes extensiont fejleszteni és mire kell figyelni.
Előadó: Kovács Tibor, Software Dev Engineer, One Identity
Tibor 3 éve dolgozik frontend fejlesztőként az IT security szektorban.
#Chrome #Extension #ManifestV3 #Contenxt menu #Content script #Data fetching

Most is lesz Kahoot kvízjáték értékes nyereményekért!

Az előadásokról ezúttal is felvétel készül. A részvételed egyben a hozzájárulásodat is jelenti.