A nyári szünet előtti utolsó meetup-unk június 20-án kerül megrendezésre, a szokásos HIBRID formában. A személyes résztevőkkel pedig networkingelünk és pizzázunk az előadások után az egyetemen.

Személyesen : 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 415. Terem
Online: https://bit.ly/3J8zmS1
Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

! FONTOS !
Az előadásokról ezúttal is felvétel készül. A részvételed egyben a hozzájárulásodat is jelenti.

Témáink:

ChatGPT és OpenAI API alapok a gyakorlatban
Előadó: Nagy Ákos - szabadúszó szoftvermérnök, szoftverarchitekt, konzulens, oktató

Microsoft Certified Trainer, szoftvermérnök, szoftverarchitekt több, mint egy évtizedes tapasztalattal. Elkötelezett a legújabb technológiák és a legjobb tervezési megoldások mellett külön-külön és egyszerre.

Lehetőségek és ösvények az IT szektorban fiataloknak
A karrierutak egy informatikus szemszögéből fiataloknak, nem csak programozókból áll az IT szektor.
Előadó: Kókai Gábor - Software Dev Engineer - One Identity

4 éve tesztelői munkakörben dolgozik Unix/Linux és Active Directory környezetekben a One Identity-nél.