A nagy sikerű rendezvénysorozat folytatódik! Szeptemberben ismét sor kerül egy Veszprémi Technology Meetup-ra, HIBRID formában.
Személyesen: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 416. Terem
Online: https://bit.ly/3do3Ylw
Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

Témáink:
Model Based Development - Biztonságkritikus autóipari rendszer fejlesztése Matlab-Simulink környezetben
Az autóipar egyre szigorodó előírásai, a járművek és a bennük található elektronikus rendszerek növekvő komplexitása okán egyre nehezebbé válik a beágyazott vezérlőszoftverek "hagyományos" tervezése és implementációja (pl.: C nyelven). Az előadás során Dániel bemutatja, hogy hogyan lehet segítségünkre a Matlab-Simulink programcsomag egy bonyolult rendszer architekturális tervezésében, prototípusának elkészítésében, modellezésében és tesztelésében.
Előadó: Matyi Dániel, Senior Software Developer, Continental Automotive
Dániel hetedig éve dolgozik a Continental veszprémi telephelyén szoftverfejlesztő mérnökként, ahol többek között személyautók hidraulikus fékrendszerének vezérlőszoftverének fejlesztésével foglalkoznak.

Digitális szteganográfia - Rejtsük el a rejtegetni valót
Általános bevezető a digitális adatrejtés világába. Ne az adatot titkosítsuk, titkoljuk az adat létezését.
Előadó: Varga Péter Zoltán, Sotware Dev. Staff Engineer, One Identity
Péter ipari szoftverfejlesztési pályafutását 2016-ban kezdte a Balabit-nél, előtte a Pannon Egyetem Képfeldolgozás Kutatólaboratóriumában szorgoskodott. Mindig is érdekelték az egyedi, trükkös megoldások a szoftvervilágban, ezekből szokott ízelítőt nyújtani meetup előadások formájában.

Korábbi témák: Genetikus algoritmusok, RockStar nyelv, alkalmazott matematika napjainkban stb.

Ismét lesz Kahoot kvízjáték
Olyan kvíz, ahol nem elég a helyes választ megadnod, de gyorsnak is kell lenned, hogy megnyerhesd az értékes https://www.udemy.com/ kurzusokat.
1. helyezett 25 euro
2. helyezett 20 euro
3. helyezett 15 euro
értékben választhat magának kurzust.

FONTOS!!!
Az előadásokról ezúttal is felvétel készül. A részvételed egyben a hozzájárulásodat is jelenti.