thumb itdkMárczi Brigitta mérnökinformatikus MSc hallgatónk sporttudományi szekcióban első díjat nyert és a pontozási versenyben is megelőzte az azonos szekcióban indulókat.

2012. november 29-én A Magyar Tudomány Napja alkalmából „A sportban és sporttudományban rejlő lehetőségek az elméletben és a gyakorlatban” címmel Sporttudományi Szakmai Napot tartottak a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központjában.

A rendezvény keretein belül megrendezésre került az intézmény Tudományos Diákköri Konferenciájának Sporttudományi szekciója, melyen Márczi Brigitta szekcióját megnyerve, jogot szerzett az országos megmérettetésen való indulásra. A hallgató témavezetője: Edvy László