A Pannon Egyetemen működő Karrier és Hallgatói Szolgáltató Központ elkötelezett abban, hogy minden olyan támogatást és fejlesztési lehetőséget megadjon számodra, melyek az önismereted fejlesztését, a hatékony életvezetésedet, a tanulmányi utad sikeres teljesítését, valamint az álláspiacra történő professzionális felkészítésedet támogatják.
A középiskolából a felsőfokú tanulmányokra történő váltás nem könnyű. Számos kihívással fogsz Te magad is szembesülni, amihez már a kezdetektől szeretnénk segítő kezet nyújtani számodra.

Az első ilyen lehetőség most, amin Te is önkéntesen részt vehetsz, az az első héten, kiscsoportos formában megvalósuló „Tanulásmódszertani alapok” című mini tréningünk.
Ezen a 2 órás tréningen megtudhatod:
- mit is jelent a tanulás valójában
- miért van az, hogy a „hülyeséget” egyből megjegyezzük
- milyen egyéni tanulási preferenciáid vannak
- hogyan járul hozzá az önismereted a könnyed tanuláshoz
- mi köze a motivációnak a sikerhez
- melyek azok az akadályok, amik csak eltávolítanak téged a céltól
Tarts velünk Te is ezen a tréningen és lépj a tudatos, önfejlesztő hallgatók táborába!
Várunk sok szeretettel, hogy együtt tanulhassunk mi is veled!

Jelentkezés a következő linken lehetséges: https://forms.gle/jWH9SuXHg4qoSz3i6
A szűk időkeretre való tekintettel a létszámot 60 főben maximalizáltuk, a jelentkezéseket érkezési sorrendben tudjuk elfogadni eddig a létszámig, de legkésőbb 2022. augusztus 22-ig!