TANEVNYITO UNNEPSEG

A Műszaki Informatikai Kar 2021. szeptember 8-án, szerdán 11:00-kor, a B épület Aulájában tartja Tanévnyitó Ünnepségét, melyre szeretettel várjuk elsőéves hallgatóinkat.
Az egyetemi polgárrá válás ünnepélyes formája a Tanévnyitó Ünnepség, amelynek során elsőéves hallgatóink esküt tesznek.

Az ünnepség szervezésével és lebonyolításával kapcsolatban az alábbi fontos információkat szeretnénk a hallgatóinkkal megosztani:
  • Az ünnepségen kizárólag az elsőéves hallgatók vehetnek részt. Családtagok, hozzátartozók, vendégek nem vehetnek részt az ünnepségen.
  • Az ünnepségen történő részvételhez védettségi igazolvány szükséges.
  • A rendezvényt a Műszaki Informatikai Kar Facebook oldalán (https://www.facebook.com/pemikveszprem) online közvetítjük, így a családtagok, hozzátartozók élőben követhetik az ünnepséget.
  • Kérjük a hallgatókat, hogy az évnyitón az alkalomhoz illő öltözékben jelenjenek meg (férfiak: öltöny vagy sötét nadrág, ing, az alkalomhoz illő zárt cipő; nők: blúz, sötét szoknya, ruha vagy kosztüm, alkalomhoz illő zárt cipő)! Köszönjük!
  • Az ünnepség során az elsős hallgatókat Dékán Úr és Rektorhelyettes Asszony egy kézfogással egyetemi polgárrá fogadja.
  • Az ünnepségen maszk és kesztyű használata megengedett.
  • Kérjük a hallgatókat, hogy az ünnepség zavartalan lebonyolítása érdekében, az ünnepség kezdete előtt 10 perccel foglalják el helyeiket.
Szeretettel várjuk elsős hallgatóinkat az ünnepségre!