2007. szeptember 11-én 16:00 órakor tartotta Tanévnyitó Ünnepségét, melynek képei már elérhetőek.

evnyit2007

A Kar 2007. szeptember 11-én kedden 16:00 órától tartotta az Ünnepélyes Tanévnyitó Ünnepségét.
Az ünnepségen az Elnökség bevonulása után Dr. Friedler Ferenc a Kar dékánja bemutatta az elnökségben helyetfoglalókat, valamint az elnökség mögött helyetfoglaló 14 professzort.
Dr. Rédey Ákos Rektor Úr nyitotta meg a Műszaki Informatikai Kar tanévét, melyben kiemelte Kart és az Egyetem fontos részének nevezte meg.

Dékán Úr beszédében a tudományterület gyors fejlődését emelte ki, mely versenyben komoly szerepük van a most beiratkozott hallgatóknak. Komoly és felelősségteljes munkára kérte a frissen beiratkozottakat annak érdekében, hogy az itt megszerzett tudást versenyképes is maradjon.
A beszédek után az emléklapok adományozására került sor, majd az 5 köztársasági ösztöndíjas hallgatót köszöntötték.
Runyai Gábor Ferenc a 2007-es év szeniorja felkötötte a végzett évfolyam szalagját az egyetemi zászlóra.
Az elsősök eskütétele után először Rektor Úr, majd Dékán Úr fogadta hallgatóvá az Egyetem új polgárait.
Az évnyitóról készült képek az alábbi honlapokon érhetőek el.

Mészáros Péter
tanulmányi referens