A korábbi évek gyakorlatának megfelelően a frissen felvett hallgatók szülei és hozzátartozói részére szülői tájékoztató fórumot tartunk, amelyet az elmúlt évekhez hasonlóan online formában rendezünk meg. A fórumra 2022. szeptember 7-én, szerdán 18 órakor kerül sor.

A fórumon hasznos információkat és tanácsokat nyújtunk az egyetemi életbe való zökkenőmentes beilleszkedéshez, tapasztalati tanácsokat adunk a tanulmányok sikeres teljesítéséhez. Ajánljuk, hogy lehetőség szerint vegyenek részt tájékoztatónkon, ahol esetleges kérdéseiket is feltehetik.

Kérjük, hogy az online szülői fórumon történő részvételi szándékukat (elérhetőség megadásával) előzetesen jelezzék a tanulmanyi@mik.uni-pannon.hu címen, ahol előzetesen is tehetnek fel kérdéseket. Az online fórumra szóló meghívót a regisztrációt követően fogják kollégáim megküldeni.