2008. február 11-én az MTA-n Szilárd Leó ösztöndíjat kapott Dr. Friedler Ferenc karunk dékánja.

szilard-leo A 10 órakor kezdődő ünnepi ülésen Dr. Manherz Károly oktatási és tudományos szakállamtitkártól, Dr. Pléh Csaba Magyary Zoltán Felsőoktatási Közalapítvány elnökétől, Jeffrey D. Levine az USA helyettes nagykövetétől és Dr. Forgó Bélától az Alcoa cég képviselőjétől vehette át Dr. Friedler Ferenc a Szilárd Leó ösztöndíjat. A díjra a Pannon Egyetem javasolta. A méltatás után Dékán Úr ismertette eddigi munkásságát, kutatási tevékenységét és a tudományos utánpótlásban elért eredményeit.  A díjhoz ezúton is gratulálunk!

Mészáros Péter
tanulmányi referens