A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara az informatikai képzési terület minden alapszakos képzését indítja Veszprémben. Emellett villamosmérnöki BSc szakos képzés is elérhető Veszprémben. A mérnökinformatikus BSc és az üzemmérnökinformatikus BProf képzés Nagykanizsán, a gazdaságinformatikus BSc képzés Zalaegerszegen is elérhető.

Miért előnyös ez a széleskörű képzési kínálat?

• Ha úgy adódik, hogy meggondolod magad, az informatikai képzések közötti váltás legkorábban egy lezárt félév után könnyen megvalósítható, a már teljesített tárgyaid jelentős részét elfogadtathatod az új szakon is.
  • Alapszakjaink levelező munkarendben is elérhetők, ami a munkarendek közötti váltást is egyszerűvé teszi.
  • Lehetőség van a képzési helyek közötti átjelentkezésre is.
  • Egy képzés tanterve munkarendtől és képzési helytől függetlenül ugyanaz, így, ha csak munkarendet vagy képzési helyet váltanál, minden teljesített tárgyad elfogadható.

Képzéseinkről itt tájékozódhatsz részletesen.

A 2023-tól megújított tanterveink alapján piacképes, naprakész, korszerű ismereteket szerezhetsz  gyakorlatorientált módon. A tanterveket itt találod.