Gratulálunk minden leendő hallgatónknak, aki a 2022. évi felvételi eljárás során sikeresen teljesítette a Műszaki Informatikai Kar felvételi követelményeit.

A beiratkozás menetéről az Oktatási Igazgatóság minden hallgatónk számára rövidesen bővebb tájékoztatást fog küldeni. A Műszaki Informatikai Kar elsőéves hallgatói számára idén is megszervezi az "Elsős napok" rendezvényt a regisztrációs héttel egy időben. A programsorozat mind az információszerzés, mind a közösségépítés szempontjából fontos alapja az egyetemi tanulmányok megkezdésének, ahol tanulmányi- és szaktájékoztatók mellett a szintfelmérők is megírásra kerülnek. A tudnivalókról elsős hallgatóinkat részletesen tájékoztatni fogjuk. A rendezvényen való részvételt ajánljuk minden hallgatónk számára!

A nyár további részére kellemes pihenést kívánok,

Dr. Süle Zoltán
dékán