2012. március 14-én tartotta szakestjét a Programtervező informatikus szak.

Immár harmadik alkalommal került megrendezésre a Programtervező informatikus szakest
A rendezvény Március 14-én az Egyetemi Menzán számos programmal várta a szórakozni vágyókat.

Idén is megrendezésre került a legjobb oktató választás, amit Dr. Pituk Mihály nyert, ehhez ez úton is gratulálunk!
Megválasztásra került a kar legkockább kockája is, a „szakmai” zsűri hosszas tanakodás után Karvalics Attilát találta legmegfelelőbbnek erre a posztra.
Az ezt követő svédasztalos vacsora után a hallgatók részt vehettek különböző szórakoztató ügyességi játékokon, amiken nem sajnáltuk az alufóliát, spagettit, lufit, üveget, de még a WC papírt sem.

Végül az értékes tombola tárgyak kerültek kisorsolásra, majd a Chungam együttes garantálta a hajnalig tartó jó hangulatot.