a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai Karán és a Pannon Egyetem (Veszprém) Műszaki Informatikai Karán

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai Kara és a Pannon Egyetem (Veszprém) Műszaki Informatikai Kara a felsőfokú végzettséggel rendelkezők át- és továbbképzése céljából szakirányú posztgraduális képzéseket indít az informatika alábbi leggyorsabban fejlődő területein:

• info-bionika,
  • elektronikus kereskedelem,
  • elektronikus oktatás.

A képzések előkészítését és a tananyag kidolgozását a Nemzeti Fejlesztési Terv és az Európai Szociális Alap támogatta. Ezáltal biztosítható, hogy a régebben szerzett természettudományos diplomával rendelkező szakemberek tudásukat időszerű témakörökben felfrissítve, a munkaerőpiacon újra versenyképessé válhassanak, megtarthassák meglévő munkahelyüket, illetve megfelelő állást találjanak.