magyar tudományos akadémia logo

Az MTA Veszprémi Akadémiai Bizottsága az idei évben is pályázatot hirdet „A VEAB Kiemelkedő Ifjú Kutatója" cím elnyerésére pályakezdő és fiatal kutatók számára a műszaki tudományok, az élettudományok és az élettelen természettudományok területén.

A díjra azok a kutatók pályázhatnak, akik a pályázat évében legfeljebb 35. életévüket töltik be, és a Veszprémi Akadémiai Bizottság működési területén végzik tudományos tevékenységüket költségvetési vagy alapítványi támogatásból működő kutatóközpontban, kutatóintézetben, egyetemeken vagy alapító okiratuk szerint tudományos kutatási tevékenységet is végző más intézményekben.

A pályázatok beadási határideje: 2024. október 25.
A részletes pályázati felhívás ezen a linken tekinthető meg.