Rasovszky Kristóf olimpia úszó

Nagy öröm és büszkeség, hogy a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karának villamosmérnök BSc szakos hallgatója, Rasovszky Kristóf aranyérmet nyert a 2024-es párizsi olimpiai játékokon.

Kristóf a 10 km-es nyíltvízi úszás versenyében ért el kimagasló eredményt, amely nemcsak az ő, hanem egyetemünk és karunk számára is hatalmas büszkeség.

Kristóf sportolói pályafutása és elkötelezettsége mindannyiunk számára inspiráló példa. Kitartása, céltudatossága és kemény munkája bizonyítja, hogy az elhivatottság és a szorgalom meghozza gyümölcsét. Eredményei rámutatnak arra, hogy az akadémiai és sportkarrier sikeresen ötvözhető.

Kristóf sikere nemcsak számára személyes siker, hanem a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar közösségének is nagy büszkeség. Gratulálunk neki az olimpiai aranyéremhez és további sikereket kívánunk mind sportolói, mind tanulmányi pályafutásához!