Második alkalommal kerül meghirdetésre a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara és MOL Nyrt. által szervezett "Olajipari ellátási lánc optimalizáló szakmérnök" képzés

Az előző évfolyam sikerein felbuzdulva immár második alkalommal hirdeti meg közösen a Műszaki Informatikai Kar és a MOL az "Olajipari ellátási lánc optimalizáló szakmérnök" képzést. Az első évfolyam végzősei a megszerzett tudásnak köszönhetően ma mindannyian fontos pozíciót töltenek be különböző olajipari szervezetekben.
A képzés teljes egészében angol nyelvű. Olyan hallgatókat várnak, akik vegyészmérnöki, informatikus mérnöki, pénzügyi, közgazdasági vagy matematikai diplomával rendelkeznek valamint társalgási szinten beszélnek angolul. A felvételi során a jelöltek matematikai ismereteit, problémamegoldó képességet és további kompetenciáit vizsgálják. Az ösztöndíj mértéke a tanulmányi eredménytől függ, maximális mértéke a teljes képzési időre fejenként egy millió forint.

Mészáros Péter
tanulmányi referens