Októberben ismét sor kerül egy Veszprémi Technology Meetup-ra, HIBRID formában.
Személyesen: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 416. Terem
Online: Teams link a jegyek menüpont alatt
Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

Témáink:
Life of a sample - Egy mintaélet
Rövid bemutató rendszerfelügyeleti adatok életútjáról a keletkezésüktől kezdve a megjelenésükig egy grafikonon, mindez Grafana eszközökre fókuszálva.
Előadó: Krajcsovits György, Senior Software Engineer, Grafana
György jelenleg a Grafanánál fejlesztő és csapatvezető nagyvállalati monitorozás (enterprise metrics) területen. Korábban 4 évig dolgozott az IT security-vel foglalkozó hazai Balabitnél, illetve 10 évig foglalkozott rendszermérnökséggel az Ericsson-nál.

Számítási klaszter - Hogyan építsünk otthon "szuperszámítógépet"?
Könnyed előadás a szuperszámítógépek és számítási klaszterek alapjairól, hátteréről és technológiájáról. Hogyan építhetett egy kisebb klaszter-t, otthoni nem használt eszközökből?
Előadó: Kókai Gábor, Software Dev Engineer, One Identity
Gábor 3 év QA gyakornoki pozíció után már főállásban végez tesztelő tevékenységet a One Identity-nél.

Ismét lesz Kahoot kvízjáték
Olyan kvíz, ahol nem elég a helyes választ megadnod, de gyorsnak is kell lenned, hogy megnyerhesd az értékes https://www.udemy.com/ kurzusokat.
helyezett 25 euro
helyezett 20 euro
helyezett 15 euro
értékben választhat magának kurzust.

FONTOS
Az előadásokról ezúttal is felvétel készül. A részvételed egyben a hozzájárulásodat is jelenti.