A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara (PE-MIK) 2022 őszén elindította informatikai és villamosmérnöki képzéseinek megújítását a térség IT és műszaki fókuszú vállalatainak bevonásával, amelynek eredményeképpen még inkább garantált a magas színvonalú, piaci igényeket kiszolgáló oktatási tevékenység a Karon.

Részben ezen munka eredményeképpen is nőhetett az országos átlagot messze meghaladóan több, mint 70%-kal a MIK-re benyújtott első helyes jelentkezések száma a 2022-es évhez viszonyítva.

Ezúton is köszönjük a bizalmat! Képzéseink mellett karunk külső megújulása is hamarosan befejeződik, így méltón várhatjuk Karunk 20 éves születésnapját!

Ne felejtsétek: „... a jövő technológiáit tanítjuk! Legyél részese ennek".