doktori iskola kalap könyv

doktorjelöltje

Rátosi Márk

okleveles mérnökinformatikus

(témavezetői: Dr. Simon Gyula, Dr. Fodor Attila)

PhD-értekezésének nyilvános vitájára

Az értekezés címe:

Methods for visible light-based indoor positioning using angle difference measurements and LED lighting infrastructure”

A nyilvános vita helye és ideje: Pannon Egyetem, I épület, VII. emelet,
                                                          726. terem, Veszprém, Egyetem u. 10.
                                                     2024. szeptember 5. 14 óra

A védés nyilvánosságát mind személyes, mind online elérhetőséggel biztosítjuk. Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért azon érdeklődők, akik nem a személyes, hanem az online jelenlétet választják, egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára az alábbi címen hozzáférhető:

Bíráló Bizottság:

Elnök:                         Dr. Hartung Ferenc, egyetemi tanár, DSc (PE-MIK)
Bírálók:                      Dr. Sujbert László, egyetemi docens, PhD (BME)

Dr. Magyar Attila, egyetemi tanár, DSc (PE)
Tagok:                        Dr. Pletl Szilveszter, főiskolai tanár, PhD (SZTE)

Dr. Ruppert Tamás, egyetemi docens, PhD (PE)

Az értekezés, a tézisek, valamint a bírálatok és az azokra adott válaszok megtekinthetők a Doktori Iskola Titkáránál és a https://konyvtar.uni-pannon.hu/index.php/doktori-dolgozatok-szerzonkent/658-ratosi-mark-phd-dolgozata címen.

Veszprém, 2024. augusztus 15.

Dr. Hartung Ferenc
a doktori iskola vezetője