A Pannon Egyetem Informatikai Tudományok Doktori Iskolája 2024. január 23-án 15:00 órai kezdettel az Egyetem I épületének 726-os termében doktori komplex vizsgát tart.

Miseta Tamás doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges előírt kötelezettségét teljesítette, ezért a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsga letételét.

Komplex vizsga bizottság:

Elnök:                         Dr. Hartung Ferenc, DSc, egyetemi tanár, PE

Vizsgáztatók:              Dr. Dósa György, DSc, egyetemi tanár, PE, Diszkrét matematika és optimalizálás (főtárgy)

Dr. Abonyi János, DSc, egyetemi tanár, PE, Gépi tanuláson alapuló prediktív modellezési technikák (melléktárgy)

Tagok:                         Dr. Jelasity Márk, DSc, egyetemi tanár, SZTE

Dr. Veszprémi Károly, DSc, egyetemi tanár, BME

A komplex vizsga nyilvánosságát személyes és online elérhetőséggel is biztosítjuk, az online jelenlét iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára az alábbi címen hozzáférhető:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!