A Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszék  tanszéki szemináriumot tart "Csoportszemélyiség" kialakulása: Új eredmények transzformeres "észlelt személyiségjellemzők" becslése segítségével címmel.

Előadó: Fodor Ádám, PhD hallgató (ELTE IK, Mesterséges Intelligencia Tanszék)

A szeminárium helye: Pannon Egyetem, I épület, II. emelet, 214. terem

A szeminárium ideje: 2023.05.31. szerda, 14:00 óra

Az előadás témája:

Szociális interakció elemzéséhez valós idejű módszerei szükségesek. Transzformeres mély hálós módszereket vizsgáltunk, mert ezek képesek a modalitások fúziójára, miközben kielégítik a valós idejű kényszert. A lineáris transzformerek utat nyitnak a kis változások számszerűsítéséhez a hangulat- és a személyiségbecslés terén, monológok, valamint csoportok valós idejű kommunikációja alatt. Eredményeink szerint, közös munka esetén, az embercsapat eredményessége az észlelt személyiségi adatokból jósolható, amit egy avatar vagy robot felhasználhat a siker érdekében.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!