Az MTA Műszaki Tudományok Osztálya tudományos osztályülést rendez november 17-én, szerdán 9:30 órai kezdettel A jövő információs és kommunikációs technológiái címmel az MTA Székház Nagytermében (Budapest, Roosevelt tér 9.).

Az osztályülés programja megtekinthető az alábbi weboldalon: http://mta.hu/naptar/?event=662.
Az Internet újragondolása című szekció elnöke Dr. Sallai Gyula, egyetemi tanár
a második, A jövő információs technológiái című szekció elnöke Dr. Friedler Ferenc egyetemi tanár, melynek részeként előadást tart dr. Bertók Botond egyetemi docens
A logisztikai rendszerek információs technológiái címmel.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az érdeklődők szállítását a Műszaki Informatikai Kar szervezi. Részvételi és utazási szándékát kérjük, szíveskedjék jelezni november 15. 12 óráig a bodor@mik.uni-pannon.hu címen vagy a 4022-es telefonos melléken.