A Pannon Egyetem Szenátusa az egyetem egészének javára kifejtett kimagasló tevékenységéért, egyetem tekintélyének, jó hírnevének öregbítéséhez való hozzájárulásáért, az egyetem fejlődésének, szellemiségének fejlesztéséért, az egyetem életében, az egyetem közössége javára kifejtett eredményes tevékenységéért „Pannon Egyetem Díszpolgára” címet adott át Dr. Tálos Péternek, a Cloud Network Technology Kft ügyvezető igazgatójának, a Foxconn csoport alelnökének.

A Pannon Egyetem Szenátusa a felsőoktatás megújításában, fejlesztésében, az egyetem megreformálásában betöltött kiemelkedő szerepéért „Pannónia Felsőoktatásáért Díj” kitüntetést adott át Horváth Balázsnak a CoreComm SI Kft. ügyvezető igazgatójának.

A Műszaki Informatikai Kar „Pro Facultate” kitüntetést adományozott Dr. Hangos Katalin professzor asszonynak, aki tevékenységével tartósan és kimagaslóan hozzájárult a Kar eredményes munkájához.

A Műszaki Informatikai Kar az intézmény érdekében végzett kimagasló oktatási tevékenységének elismeréséért „Pro Educatione” kitüntetést adományozott Dr. Szücs Veronika egyetemi docens asszonynak.

A Műszaki Informatikai Kar vezetése az intézmény eredményességének fejlesztéséért tett kiemelkedő tevékenységéért „Dékáni dicséret” kitüntetéssel ismerte el Dr. Leitold Dániel adjunktus úr példaértékű munkáját.

A Pannon Egyetem emléklapot adományozott Dr. Czúni László egyetemi docens úrnak, a 25 éves közalkalmazotti jogviszonya elismeréséül.

A Veszprém Megyei Mérnöki Kamara és a Veszprém Megyei Mérnökökért Alapítvány által meghirdetett ösztöndíj pályázaton a 2021-ben benyújtott pályázata alapján kiváló tanulmányi és szakmai teljesítménye elismeréseként Veszprém Megyei Mérnökökért ösztöndíjban részesült Keszler Rajmund villamosmérnök.

A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kamarai Díj elismerésben részesítette Holicza Barnabás programtervező informatikus hallgatót, aki folyamatos, jó tanulmányi eredményei mellett hazai és európai uniós kutatás-fejlesztési tevékenységekben működött közre.

A Műszaki Informatikai Kar „Kiváló Hallgató” kitüntetést adományozott Gyarmati László programtervező informatikus mesterszakos hallgatónak több éven át nyújtott kimagasló hallgatói tevékenységéért.

A Műszaki Informatikai Kar „Biros Gábor Emlékérmet” adományozott Egyed Vince programtervező informatikus végzős hallgatónak a Kar hallgatóiért tett kiemelkedő tevékenységéért.

A kitüntetetteknek szívből gratulálunk!