IMG 8075

A Műszaki Informatikai Kar „Pro Scientia” kitüntetéssel ismeri el a kimagasló kutatási, kutatásfejlesztési és kutatásszervezési tevékenységet. A Kari Tanács határozata alapján „Pro Scientia” kitüntetésben részesül Dr. Fogarassyné dr. Vathy Ágnes egyetemi docens.

A Kar érdekében kimagasló oktatási tevékenység elismeréseként „Pro Educatione” kitüntetésben részesül Dr. Jaskó Szilárd egyetemi docens.

A Műszaki Informatikai Kar „Kiváló Munkatárs” kitüntetést alapított a Kar nem oktató dolgozójának több éven át nyújtott kimagasló tevékenysége elismerésére. A Kari Tanács határozata alapján Kiváló Munkatárs kitüntetésben részesül Nyári Zsófia ügyintéző.

Az Egyetem hagyományainak megfelelően a szenior jelölés során Halmosi Bence került megbízásra, valamint elnyerte a „Kiváló Hallgató” megbecsülést is.

A kitüntetetteknek szívből gratulálunk!

IMG 8080
 IMG 8085