2011. November 22-én Fekete Gábor E-közigazgatásért felelős helyettes államtitkár (Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium) és Vetési Iván, a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának elnöke tart előadást a Pannon Egyetemen 11 órai kezdettel a B épület 2. emeleti konferencia-központjában (Veszprém, Egyetem u. 10.). Az előadás címe: Karrierlehetőségek a közigazgatásban.

A közigazgatási reformhoz kapcsolódva a szolgáltatások korszerűsítése és közigazgatási, hatósági ügyek elektronikus úton történő intézése előtérbe került. A fejlődéshez a Pannon Egyetem kiváló szakemberek képzésével, a témához kapcsolódó kutatásokkal, közös projektekkel járul hozzá. Az előadás is ezt az együttműködést szolgálja. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!