A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán újra megrendezésre került a MIK Sportnap! A rendezvényen immár nyolcadik alkalommal mérhették össze ügyességüket az ifjú informatikusok, ahol fizikai és szellemi megmérettetés egyaránt várt rájuk.

SportnapLehetőségekből most sem volt hiány, mindenki megtalálhatta a neki valót: foci, streetball, tollas, pingpong, futás, sakk és amőba sportágakban vetélkedhettek a hallgatók, de természetesen a „Fedett pályás ki néz magasabbra sportág” is meghirdetésre került, a vicc kedvéért.

A verseny most még szorosabb volt az eddigieknél, nem könnyítették meg a szervezők munkáját a játékosok. Az I épületben megrendezett föl-alá futás során Klein Ferencnek 1:56 másodperc alatt sikerült mind a kilenc emeletet meghódítani, ami rekordnak számít, nem kis teljesítmény.

A nap lezárásaként az eredményhirdetésen rengeteg oklevelet és érmet adhattunk át a résztvevőknek, a legsportosabb hallgatónak járó vándorserleg pedig immár második alkalommal Csépányi Krisztiánhoz került.

Ezúton is gratulálunk az érdeklődőknek, reméljük, mindenkit sikerült megmozgatni, és mindenki jól érezte magát!

Eredmények:

Teremfoci:
1. helyezett FC++
2. helyezett MIKor iszunk?

Streetball
1. helyezett bbVp