A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar egyetemi felkészítő és érettségi előkészítő foglalkozásokat hirdet 10., 11. és 12. osztályos középiskolásoknak.

Tervezett szakkörök és időpontok:

Programozás haladó szakkör: 2021. április 7-étől, szerdánként, 16:00-kor, 10 alkalommal

Helyszín
: ONLINE (az online felületre meghívót a regisztráció után kapnak az érdkelődők)

Jelentkezési határidő
: 2021. március 30. kedd

A programokon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Bővebb információt és részleteket a szakkor@mik.uni-pannon.hu e-mail címen keresztül kérhetnek az érdeklődők.

MIK szakkorork 2021 03 16

Tervezett tematika - Programozás haladó szakkör:

Objektum orientált programozás C++ nyelven

• Bevezetés

• I/O folyamok

• Névtartomány, referencia, new

• Függvénytúlterhelés

• Osztályok

• Operátor túlterhelés

• Öröklődés

• STL adatszerkezetek

• Kivételek, tervezési minták

• Sablonok

A szakkörök az EFOP-3.4.3-16-2016-00009 „A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Pannon Egyetemen” elnevezésű projekt keretein belül valósulhatnak meg.