Ebben az évben is elindul a Challenge.ON verseny! Mutasd meg, hogyan képzeled el az energia jövőjét, és inspiráld a világot elképzeléseiddel!

A versenyen 3 fős csapatokban indulhattok, egy fő érkezhet más tanulmányi területről is, de elsősorban villamosmérnököknek szól a felhívás.

Vesd bele magad a jövőbe és fedezd fel, milyen lesz a villamosenergia-hálózat 50 év múlva! Gyere, és mutasd meg, te hogyan képzeled el az energia jövőjét!

Részletek és jelentkezés itt.

A 2024-es Challenge.ON verseny menete:

1. Online forduló: 2024. október 8.
2. Videós forduló: Videó leadási határidő 2024. október 16. (éjfél)
3. Élő döntő Budapesten: 2024. november 7.

Nyeremény

1. helyezett
750.000 Ft értékű műszaki vásárlási utalvány

2. helyezett
450.000 Ft értékű műszaki vásárlási utalvány

3-4. helyezett
EFOTT Fesztivál bérlet a csapat minden tagjának

5-8. helyezett
EFOTT Fesztivál napijegy a csapat minden tagjának

Oktatói különdíj

A versenyzők a regisztráció során megadhatják szponzoráló egyetemi oktatójuk nevét. Az említésekért az oktatók pontokat kapnak, és a legtöbb pontot elérő oktató különdíja, hogy részt vehet a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 2025-ös Vándorgyűlés Konferencia és Kiállításán.