Változás a jelentkezési határidőben: október 29-ig várják 3-4 fős csapatok jelentkezését!

FELHÍVÁS
II. „Junior Engineers Camp – HARMAN Hackathon”

Ötlet- és prototípusfejlesztő verseny került meghirdetésre középiskolás diákokból és egyetemi hallgatókból álló csapatoknak. A verseny célja, hogy a csapatok saját gondolataikat, képzelőerejüket megmozgatva 24 óra leforgása alatt teljesítsék a döntőben bejelentett műszaki kihívást.

A versenyre a regisztrációs űrlap kitöltésével és egy, maximum 1,5 perces kisfilm feltöltésével lehet. A kisfilm a bemutatkozáson túl tartalmazza a saját környezetedből hozott probléma (hulladékgazdálkodás, zaj- és fényszennyezés, oktatás, közösségépítés stb) bemutatását és a megoldási javaslatod.

Középiskolai diákok és egyetemi hallgatók kategóriákban várják a max 4 fős csapatok jelentkezését október 29-ig.

További információ: