Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesítette Hegyháti Mátét.

elismero oklevelhmAz informatika tudomány területén elért kimagasló tudományos diákköri eredményei, valamint a Pannon Egyetemen kifejtett példamutató tanulmányi előmenetele alapján az Országos Tudományos Diákköri Tanács Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesítette Hegyháti Mátét, a Műszaki Informatikai Kar mérnök informatikus mesterszakos hallgatóját. Az elismerést november 10-én vehette át Pálinkás Józseftől Magyar Tudományos Akadémia dísztermében. Az aranyéremmel kitüntetettek témavezetőinek munkáját is megköszönték az ünnepségen, Tuza Zsolt professzor segítette az ifjú kutató munkáját.