fokuszcsoport

Bármelyik szak első- vagy másodéves hallgatója vagy, gyere el egy kötetlen beszélgetésre április 12-én 12.00 - 14.00 óráig vagy április 13-án 11.00 - 13.00 vagy 13.00 - 15.00 óráig a Gazdaságtudományi Kar Fókuszlaborjába, mert a Te véleményedre, tapasztalatodra is kíváncsiak vagyunk.

Légy részese a Pannon Egyetem (fókuszlaboros) anonim felmérésének, amelyben az egyetem marketingjének és beiskolázási kampányának sikerességét vizsgáljuk. Tedd jobbá a helyet, ahol az egyetemi éveid nem csak neked, hanem nekünk is a legfontosabbak!

Kérlek az alábbi email címre jelezz vissza úgy, hogy az e-mail tárgyának megnevezésénél írd oda: "Fókuszcsoportos felmérés"

Valamint jelezd kérlek, hány órakor tudsz részt venni a beszélgetésen!

Visszajelzés küldése: nkki@uni-pannon.hu

Köszönjük!