A Műszaki Informatikai Kar Tudományos Diákköri Tanácsa Tükörben az előadó címmel interaktív előadássorozatot szervez érdeklődő hallgatók részére az előadások tartásának elméleti és gyakorlati kérdéseiről.

Az előadások időpontja:
2011. április 8. péntek 13 óra
2011. április 11. hétfő 16 óra
A harmadik előadás tervezett időpontja május közepén, egyeztetés alapján.

Az előadások helyszíne: I épület 9. emelet 924-es terem

Ízelítő a témákból: tippek és trükkök előadóknak, megjelenés, viselkedés, jelek és jelentések, hatásos beszéd és írás, a tükör másik oldala.
A részvételi szándékot április 7-ig kérjük jelezni a visszajelzes@mik.uni-pannon.hu címen.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az előadások a TÁMOP-4.2.3.-08/1/2009-0018 „Tudományos eredmények disszeminációja és tehetséggondozás a minőségi képzésért a Pannon Egyetemen” projekt keretein belül valósulnak meg.