mihálykó csaba

Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Dr. Mihálykó Csaba matematikus, szakinformatikus augusztus 20-a alkalmából.

Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium minisztere, Zsigó Róbert a minisztérium miniszterhelyettese és Závogyán Magdolna kultúráért felelős államtitkár augusztus 20-a alkalmából Magyar Érdemrend parancsnoki keresztet, Magyar Érdemrend tisztikeresztet, Magyar Érdemrend lovagkeresztet, Népművészet Mestere díjat adott át a Pesti Vigadóban 2024. augusztus 16-án.

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át Dr. Mihálykó Csaba matematikus, szakinformatikus, a Pannon Egyetem Műszaki Informatika Kar Matematika Tanszékének egyetemi docense a matematikai modellezés területén végzett kutatómunkájáért, a tehetséggondozás terén végzett kimagasló eredményeiért, és az egyetemi érdekvédelemben végzett több évtizedes kiemelkedő szakmai tevékenységéért.

A kitüntetéshez ezúton is gratulálunk!