IMG 7518 1

2021. július 7-én 10 órakor vette kezdetét a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar Diplomaátadó Ünnepsége. Az idei alkalom különlegességét az adta, hogy az elmúlt másfél év alatt először találkozhattunk ilyen eseményen és ekkora létszámban személyesen.

A pandémiával terhelt hétköznapjainkat végre felválthatta a „hagyományosan” megtartott ünnepség, így a 2020/2021/2-es tanévben végzett 101 hallgató személyesen vehette át a diplomáját. A hatályos járványügyi óvintézkedések miatt, a végzett hallgatókat kísérő hozzátartozók online formában tekinthették meg az ünnepséget, melyet az interneten is élőben közvetítettünk, valamint az A épület két nagytermében biztosítottunk a vendégek számára lehetőséget, hogy kivetítőn nézhessék ezt az emlékezetes napot.

A végzett hallgatóinknak ezúton is szívből gratulálunk!

Most a fellélegzés ideje jön, a jól megérdemelt pihenés vár a frissen végzettekre, de azután immáron diplomával felvértezve szállhatnak ringbe az álmaik, céljaik megvalósításáért.

Jó nyarat!