A PANNON EGYETEM MŰSZAKI INFORMATIKAI KARA nevében tisztelettel meghívom a 2010. június 25-én 17 órakor kezdődő DIPLOMAÁTADÓ Ünnepségre.

Helyszín:
Pannon Egyetem, Aula
Veszprém, Egyetem u. 10., B épület

Dr. Friedler Ferenc
dékán

• Himnusz
  • Kulturális műsor
  • Rektori köszöntő
  • A dékán tanévzáró beszéde
  • Vendégek köszöntői
  • Doktorrá avatás
  • Díjak átadása
  • Szenior jelölés
  • A búcsúzó és búcsúztató hallgatók beszédei
  • Diplomák átadása
  • Szózat

INFORMÁCIÓK VÉGZŐS HALLGATÓINKNAK

Tisztelt Végzős Hallgatónk!

Mindenekelőtt őszintén gratulálunk tanulmányai sikeres befejezéséhez és ezúton is kívánunk az életben sok sikert és jó egészséget! Az alábbiakban néhány praktikus információt gyűjtöttünk össze a Diplomaátadó Ünnepséggel kapcsolatosan. Kérjük, hogy az Ünnepség zökkenőmentes előkészítése és lebonyolítása érdekében az itt leírtaknak megfelelően járjanak el.

1. Az Ünnepségre minden végzős hallgató kettő darab meghívót kap térítésmentesen. További meghívók 250,- Ft / darab áron a Hallgatói Önkormányzat hirdetményeiben meghirdetett időpontban vásárolhatók.
  2. Az elmúlt évek során gyakran felvetődött kérdés miatt előzetesen tájékoztatjuk Önöket, hogy meghívó nem belépő! Tehát a bejáratnál nem fogjuk ellenőrizni, hogy van-e az Ünnepségre érkezőknél meghívó, ezért nem szükséges minden meghívandó vendég számára külön meghívót vásárolni!
  3. Az Ünnepségre érkező vendégek az "A" és a "B" épületek mögötti aszfaltozott területen parkolhatnak autójukkal.
  4. A végzős hallgatók oklevelüket a színpadon talárban veszik át. A talárok az Ünnepség napján 14.00-tól 16-ig vehetők át a "B" épület Konferencia teremben). A talárokért hallgatónként 1800 Ft-ot kell az átvételkor fizetni. A talárokat az Ünnepség befejezését követően, a családi fotók elkészítése után a Konferenciaterembe kérjük visszaszolgáltatni 19:30 óráig.
  5. Az Ünnepség során a végzős hallgatók az Aula székein foglalják el helyeiket az alábbi ábra szerinti elrendezésben./Még nem elérhető/
  6. A végzős hallgatók vendégei a földszinten és az emeleten egyaránt az oszlopok között elhelyezett székeken foglalhatnak helyet.
  7. Az oklevelek átvételéről - minden hallgatóról - hivatalos fotós készít fényképet, melyet az Ünnepség után a Kar honlapjáról lehet majd letölteni. Ezért megkérjük a végzős hallgatók vendégeit, hogy fényképeket kizárólag a karzatról készítsenek.

Mészáros Péter
tanulmányi referens