Nevtelen terv 10

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara 2021. július 7-én, szerdán 10 órakor tartja Diplomaátadó Ünnepségét.

A rendezvény az alábbi feltételek betartásával és betartatásával kerül lebonyolításra:

- A Diplomaátadó Ünnepségen (B Aula) kizárólag a 2020/21/2-es félévben záróvizsgát tett hallgatók vehetnek részt.

- A napokban megjelent rendelet lehetővé teszi, hogy védettségi igazolvány nélkül is lehet jönni az Ünnepségre.

- Az Ünnepségen (B Aula) hozzátartozó nem vehet részt.

- A rendezvényt élőben is közvetítjük,  amelyet előadótermeinkben (várhatóan A1 és A2 termek) a hozzátartozóknak kivetítünk. Hallgatónként maximum 2 fő hozzátartozót tudunk fogadni, a hozzátartozók is jöhetnek védettségi igazolvány nélkül a rendezvényre.

- Talárt nem biztosítunk (vírus esetleges terjesztése és az átadás-átvételkor jellemző tömörülés elkerülése végett), így minden hallgatótól nyomatékosan kérjük, hogy az alkalomhoz illő öltözetben jelenjenek meg. (Férfiak: öltöny, nyakkendő, fehér ing, az alkalomhoz illő zárt cipő; Nők: fehér blúz, sötét alj (legalább térdig érő szoknya, illetve nadrág) és alkalomhoz illő zárt cipő).

- Kérjük a hallgatókat, hogy 9:45-ig foglalják el névre szóló ülőhelyüket.

Az Ünnepségen résztvevő hallgatók számára a hagyományainkhoz hűen egy különleges Díszoklevéllel is kedveskedünk, melyet kizárólag személyesen lehet átvenni (postázási lehetőség nincs).

Az Ünnepélyre érkező vendégek az "A" és a "B" épületek mögötti aszfaltozott területen parkolhatnak autójukkal.

Mozgáskorlátozott vendégeink a „B” épület hátsó oldalán vagy az "A" épület bejáratánál tudnak bejutni, amelyhez jelzés esetén segítséget biztosítunk.

Az oklevelek átvétele során minden hallgatóról hivatalos fotós készít fényképet, mely letölthető lesz a Kari weboldalról. A rendezvényről készült videófelvétel az Ünnepség után néhány nappal elérhető lesz a Kari honlapon is.

Az oklevélmelléklet és leckekönyv átvételére az OI-ban („A” épület) van lehetőség, az OI által előre meghatározott időpontokban. Az iratok csak személyesen vehetők át aláírás és a személyi azonosság igazolása ellenében.

További tájékoztatást az érintett hallgatók elektronikus üzenet formájában kaptak.

Találkozunk az ünnepségen!