Információk a Műszaki Informatikai Kar 2008. januárjában végzett hallgatói számára a diplomaátadó ünnepséggel kapcsolatban.

2008. február 9-én szombaton 10 órakor kerül megrendezésre a diplomaátadó ünnepség a Pannon Egyetem B épületi Aulájában.

Meghívók január 30-ra készülnek el
Átvételükre a GTK dékáni titkárásgán van lehetőség (B épület aula Fsz). Mindenkinek 2 db jár ezen felülieket 200 Ft/db áron lehet vásárolni.
A meghívó nem belépő, a rendezvény ingyenesen látogatható és korlátlan vendég fogadható.
A talárkölcsönzést idén a Műszaki Informatikai Kar finanszírozza így nincs szükség előzetesen az 1200 Ft befizetésére. A talárok átvételekor jelezni kell hogy Műszaki Informatikai Karos hallgató és a talárt oda fogják adni.
Kérem, hogy aki nem tud részt venni a átadóünnepségen jelezze azt mielőbb az OAI-ben, hogy az ottlévőknek ne okozzanak problémát!

Mészáros Péter
tanulmányi referens