2007. augusztus 28-án 14-órakor kezdődő Kari Tanácson újraválasztották Dr. Friedler Ferenc jelenlegi Dékánt egyhangú szavazással a Kari Tanács tagjai.

dekanval A Műszaki Informatikai Kar Kari Tanácsa egyhangú szavazással újraválasztotta Dr. Friedler Ferenc jelenlegi Dékánt. A Dékánválasztó Kari Tanácsot az új Dékán megválazstásáig szokásjog alapján a Kari Tanács korelnöke Dr. Kozmann György vezette le.

A jelölt a prezentációjában kiemelte a karrá alakulás fontosságát és az azóta folyamatos fejlődést, majd a jövőbeni feladatokról, tervekről ismertette a Kari Tanács tagjait és meghívottjait.

A dékáni pályázatot bíráló bizottság véleményének felolvasásával folytatódott a Kari Tanács.

A szavazás előtt több felszólaló is támogatásáról biztosította a jelöltet.  A Kari Tanács határozatot hozott, hogy Dr. Friedler Ferenc egyetemi tanárt javasolja a Pannon Egyetem Szenátusának, hogy nevezze ki a Műszaki Informatikai Kar Dékánjának kinevezését.

A szavazás után a Kari Tanács folytatta munkáját.

Mészáros Péter
tanulmányi referns