Következő meetupunk április 4-én kerül megrendezésre, a szokásos HIBRID formában. A személyes résztevőkkel pedig networkingelünk és pizzázunk az előadások után az egyetemen. Személyesen: 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. - Műszaki Informatikai Kar épülete - I épület, 4. emelet, 416. Terem

Online: http://bit.ly/3Lu7v0K

Az előadások magyar nyelven lesznek megtartva.

Témáink:
Control Grip fejlesztés
Az előadás fő témája a Grip Control funkció fejlesztése hóban, sárban. Továbbá, betekintést nyerhettek a következőkbe: prototípus kifejlesztése az ügyféllel közösen, kódmódosítás a helyszínen az autó viselkedése alapján.
Előadó: Bognár Gábor, Expert Function Developer – Continental
Gábor a kipörgésgátló szoftver és funkció folyamatos fejlesztésével foglalkozik a Continentálnál.
#prototyping #embedded #automotive

CMake for begginers
Alapozó előadás a CMake technológia megismeréséhez, leginkább egyetemistáknak, pályakezdőknek, vagy bárkinek, akit érdekel a CMake.
Előadó: Petrás Botond, Junior C++ developer - One Identity
#CMake #buildsystem #opensource #Cpp #C