A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara a 2023/24-es tanévben ünnepli alapításának 20 éves évfordulóját. A jubileumhoz kapcsolódó rendezvénysorozat Nyitóünnepségét 2023. november 7-én, kedden 14 órai kezdettel tartjuk a Pannon Egyetem főépületének aulájában.

Nagy örömünkre szolgálna, ha jelenlétével megtisztelné rendezvényünket és együtt ünnepelnénk a Kar alapításának 20 éves évfordulóját.

Az ünnepség tervezett programja:

13:45 Gyülekezés a Pannon Egyetem főépületének aulájában
14:00 Az ünnepély megnyitása Dr. Gelencsér András, a Pannon Egyetem rektorának ünnepi beszéde
Csillag Zsolt, a Pannon Egyetem kancellárjának ünnepi beszéde
Kulturális műsor: Hartmann Domonkos, csellóművész
Dr. Süle Zoltán, a Műszaki Informatikai Kar dékánjának ünnepi beszéde
Dr. Gerzson Miklós, a Kar docensének történeti áttekintése
Kulturális műsor: Hatás Andrea, előadóművész
Dr. Hangos Katalin, a Kar professzorának tudományos előadása
Jubileumi film vetítése
Állófogadás

Kérem, részvételi szándékát 2023. november 5-ig jelezni szíveskedjen a Műszaki Informatikai Kar Dékáni Titkárságán a 88/624-024-es telefonszámon, vagy a kommunikacio@mik.uni-pannon.hu e-mail címen.