njtp logoKedves NJTP tagok!

A következő program október 27-én csütörtökön lesz 18 órakor a szokásos I514-es teremben. Az este első felében közös versenyfelkészülést tartunk, miközben megoldunk egy feladatot egy őszi programozási verseny selejtező fordulójából. Ezután, 19:15-ös kezdéssel Szakonyi Benedek vezérletével egy tájékoztatást tartunk az elsőéves tagoknak az egyetemi általános tudnivalókról.

Az interaktív feladatmegoldás során átgondoljuk az algoritmus logikáját és végül leprogramozzuk a megoldásunkat. Nyugodtan jöjjön el az is, akinek nincs gyakorlati tapasztalata a programozási nyelvekben, hiszen a megoldás logikája is hasznos tanulság. Aki a két program közül csak az egyiken kíván részt venni, vagy egyéb elfoglaltságok miatt nem tud eljönni valamelyikre, azt is szeretettel várjuk a programok egyik felére. Laptopot hozzatok, akinek van!

Üdvözlettel:

Gyuk Péter | Vassányi István