njtp logoKedves NJTP tagok!

A következő alkalom november 15-én lesz az I514-ben 18:30-tól. A program során néhány rövidebb szakmai tematikájú előadást hallgathatnak meg a résztvevők.

Az előadások keretében bemutatkozik a Pannon Rája projekt, valamint Petrás Botond jóvoltából egy beszámolót hallhatunk a Hacktivity konferenciáról. Emellett sor kerül az elsősöknek szóló „Mire figyelj az egyetemen (az első félév után)” jellegű előadás/beszélgetés megtartására, melyhez természetesen számítunk a felsőbb éves tagokra is, hogy megosszák személyes tapasztalataikat. Ezt követően pedig arról esne majd szó, miként is zajlik egy TDK dolgozat/ szakmai cikk/ szak- vagy diplomadolgozat elkészítése. Zárásként, a pizza mellé/után, igény szerint pedig társasjátékozás következne (ehhez hozzatok nyugodtan bármilyen, szerintetek érdekes játékot!).

Ha netán valaki egyéb elfoglaltsága miatt csak késve tudna megérkezni, jöjjön nyugodtan, szeretettel várjuk őt is!

Üdvözlettel:

Szakonyi Benedek  | Vassányi István