Kedves NJTP tagok!Google Cloud logo

A 2020/2021-es tanév tavaszi félévének harmadik alkalmára 2021. március 9-én 18:00-tól kerül majd sor, a járványhelyzetre való tekintettel továbbra is online formában. A program során két volt NJTP tagunk, Besenyei Szebasztián és Gyuk Péter, az Ericsson budapesti irodájának munkatársai tartanak majd előadást.

PE-MIK-es egyetemi éveik alatt mindketten már a kezdetektől tagjai voltak az NJTP-nek, Szebi mint az első bevont hallgatók egyike, Peti pedig alapító mentorként és titkárként.
Amellett, milyen út is vezetett számukra az Ericsson-ig, hogy mi is a cég tevékenysége és mivel is foglalkoznak ők maguk, sor kerül majd arra is, miként alakította át a járványhelyzet a céges mindennapokat, s hogy várhatóan ez miként fogja befolyásolni a jövőbeli munkakörülményeket az informatikusok számára.

Csatlakozni a https://rebrand.ly/NJTPeloadas linken keresztül lesz majd lehetséges. Mindekit várunk!

Üdvözlettel:

Szakonyi Benedek | Vassányi István